Serwis archiwalny

AktualnościRSS

Parlamentarzyści wyruszają w Polskę, by zachęcić do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego

Parlamentarzyści wyruszają w Polskę, by zachęcić do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego Piątek, 25 Czerwca 2010 W piątek spod Sejmu po godzinie 11.00 wyruszyły autokary z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego i hasłem: „Polska jest najważniejsza”, wypełnione materiałami promocyjnymi kandydata na Prezydenta. Zabrały 160 parlamentarzystów, którzy mają do końca kampanii agitować głównie w województwach: łódzkim, śląskim, wielkopolskim, dolnośląskim, świętokrzyskim i mazowieckim.

„Będziemy wspierać lokalne sztaby wyborcze i wolontariuszy. Chcemy zmobilizować elektorat, na którym bardzo nam zależy: ten, który w pierwszej turze nie głosował” - powiedział w piątek PAP Joachim Brudziński.

„Formy pracy parlamentarzystów będą różne. Przez organizowanie spotkań z wyborcami poprzez akcję bezpośrednią: rozdawanie ulotek i namawiania” - podkreślił.

Dodał, że inicjatywa wyszła od samych parlamentarzystów, którzy podczas posiedzenia klubu PiS podjęli uchwalę ws. zaangażowania w kampanię Jarosława Kaczyńskiego.

JS/PAP
Drukuj

Materiały Wideo

Włącz się w kampanię
Przynieś babci dowód
Wersja 3Wersja 2Wersja 1Ta sama treść różne odsłony