Serwis archiwalny

AktualnościRSS

Informacja dla mediów o wieczorze wyborczym

Informacja dla mediów o wieczorze wyborczym Środa, 30 Czerwca 2010 Szanowni Państwo,

zasady dotyczące obsługi medialnej wieczoru wyborczego:

1) akredytacje z wieczoru wyborczego z 20 czerwca 2010 zachowują ważność

2) osoby posiadające akredytacje zainteresowane obsługą medialną prosimy o przesłanie tylko potwierdzenia udziału w wieczorze wyborczym na mail: akredytacje@jaroslawkaczynski.info do dnia 1.07.2010 r. (czwartek) do godz. 12:00 (bez konieczności ponownego wypełniania formularza akredytacyjnego)

3) osoby, które nie akredytowały się na wieczór wyborczy z 20 czerwca 2010 r., a są zainteresowane obsługą medialną wieczoru wyborczego, proszone są o wypełnienie formularza akredytacyjnego i przesłanie na mail akredytacje@jaroslawkaczynski.info w nieprzekraczalnym terminie do 1.07.2010 r. (czwartek) do godz. 12:00. Formularz akredytacyjny jest dostępny na stronie www.jaroslawkaczynski.info

***

Wieczór wyborczy odbędzie się w Centrum Informacyjnym „Europejski” (Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 13).

Wejście dla mediów w niedzielę od godziny 19.00. Dla mediów przewidziane jest osobne wejście. Osoby akredytowane przy wejściu na salę otrzymają identyfikator. Wszyscy akredytowani powinni mieć ze sobą aktualną legitymację dziennikarską.

Instalacja ekip technicznych w sobotę od godz. 12.00 (obowiązują ustalenia techniczne z wieczoru wyborczego z 20 czerwca 2010 r.)

Uwaga!

Organizatorzy nie zapewniają miejsc parkingowych.

Kontakt dla mediów ze strony Sztabu:
Ilona Klejnowska

Kontakt dla mediów ws. technicznych:
Andrzej Milewski
Drukuj
Włącz się w kampanię
Polska jest najwazniejsza
Wersja 3Wersja 2Wersja 1Ta sama treść różne odsłony